Bu alan genel matbaa sektöründen elde edilen bütün ürünlerin kesim (ebatlama – şekillendirme) bölümünü kapsayan genel alandır. Alt bölümler aşağıdaki sekmelerde detaylı olarak açıklanmıştır.

Oluklu Karton Kesim Kalıpları

Bu alanda günlük hayatta kullandığımız ürünlerin veya sanayi alanında kullanılan ürünlerin, ambalaj, koli, kutu, katalog gibi alanlarına hitabeden bölümüdür. Firmamız uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve deneyimleriyle siz değerli müşterilerimize yaratıcı, özgün ve fark yaratan çözümleriyle ürününüzü sektörde ön plana çıkarmanız için tüm imkanlarıyla hizmetinizdedir.

Ambalaj Kesim Kalıpları

Bu alanda genellikle koli türü ağır malzemelere hitabeden ürünlerin kutu, koli kalıplarının imalatı sağlanır. Sektöründe öncü birçok firmaya sağladığımız kaliteli ve hızlı hizmetten yararlanmanız sizler için de büyük avantaj sağlayacaktır.

Bobst Kesim Kalıpları

Bu alanda bobst olarak bilinen, ince gramaj karton ve kalın gramaj koli, oluklu malzemesi kesimi yapan, otomatik kesim ve ayıklama makinesi için ihtiyaç duyulan kalıpların imalatı yapılmaktadır. Ayrıca firmamız bünyesinde bu model makinalarda ihtiyaç duyulan ayıklama kalıplarının da imalatı, sorunsuz ve en hızlı şekilde yapılmaktadır.

Etiket Kesim Kalıpları

Bu alanda genellikle tekstil sektöründe kullanılan fiyat etiketlerinin kalıpları imal edilmektedir. Firmamız, bu alanda hizmet veren Türkiye deki en köklü ve kurumsal firmalara tedarik hizmeti sağlamaktadır. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı kaynaklı, dünya çapında kendini kanıtlamış birçok markanın etiket bıçaklarının imalatı firmamız bünyesinde, kalite, zaman ve uzun süreli kullanım optimizasyonuna dayalı bir şekilde, imal edilmektedir.

Conta Kesim Kalıpları

Firmamız üretim faaliyetlerinin bu alanında ise otomotiv ve makine imalat sektöründe ihtiyaç duyulan, conta tabiriyle bilinen, iki parça arasında sızdırmazlık sağlayan sert malzemelerin, seri üretim kalıplarının imalatı sağlanmaktadır. Bu sektörde de Türkiye’nin her yerinden büyük orta ve küçük ölçekli firmaların kalıp taleplerine cevap verilmektedir. Firmamız şehir içi veya şehir dışı siparişlerinizin sizlere ulaşması için, alternatif gönderim unsurlarının, sizlerden gelen talep üzerine hepsini kullanmaktadır.